KOMBİ MARKALAR

Kayseri Viessmann Servisi

Viessmann kombi, ısıtıcı sistemleri ve klimaları ile uzun zamandır ülkemizde tercih edilmektedir. Kayseri Viessmann servisi olarak konusunda uzman bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Markaya ait olan tüm ürünlerin bakım, onarım ve tadilat işlemlerini yapmaktayız. Vermiş olduğumuz servis hizmeti tamamen sorunu kalıcı olarak çözerek ve müşteri memnuniyetinin sağlanması üzerinedir.

Isıtma sistemleri arızalarının özellikle kış aylarında yaşanması nedeni ile yaşamı olumsuz etkileyebilecek durumlar söz konusu olabilmektedir. Isıtma sistemleri alanında uzman ekibimiz servisimiz ile iletişime geçtiğiniz an itibari ile kısa sürede verilen adreslere ulaşarak gerekli onarım bakım vs. işlemlerini tamamlamaktadır. Uluslararası kalite standartlarımız, güler yüzlü personelimiz ile haftanın her günü öz veri ile çalışmaya devam etmekteyiz.

Orijinal Yedek Parça Kullanımı

Satın alınan her ürünün uzun ömürlü olması ve sorunsuz çalışması için kesinlikle periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kayseri Viessmann servisi hali hazırda kullandığınız ürünlerin her türlü işlemini yapılmaktadır. Yeni aldığınız kombi, klima ve diğer ısıtma sistemlerinin montaj işlemleri, daha sonra yıllık bakımlarını tek adres olarak servisimizde yaptırabilirsiniz. Söz konusu tamir ise yine servisimiz ile iletişime geçerek orijinal yedek parçalar ile arızaları kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Firma olarak Viessmann ürünlerinin hepsi için gerekli tüm yedek parçalar arıza durumuna göre orijinal ve garantili olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Bu sayede tamir sonrası yine cihazlarınız sorunsuz çalışmaya devam edecektir.

Kayseri Viessmann Servis Kapsamı

Isıtma ve soğutma ürünlerinin hepsi insanların yaşam kalitesini arttırmak için üretilmektedir. Bu nedenle ev ve iş yerlerinde kullanılan kombi, klima ve diğer sistemlerin sorunsuz çalışması gerekmektedir. Mevsimsel olarak çalışma süreleri değişkenlik gösteren bu ürünlerin olası arızaya geçmesi çeşitli sıkıntıları da beraberinde getirmektedir. Kayseri Viessmann servisi olarak çağrı merkezimizin yönlendirdiği her adrese kısa sürede ulaşarak sorunu hızla çözmek genel prensiplerimizdendir. Firmamızı diğer servislerden ayıran bir diğer nokta ise verdiğimiz hizmetin oldukça ekonomik olmasıdır. Hem bakım işleriniz için hem de tamirat işleriniz için bütçenizi koruyarak fiyatlandırmalarımızı yapmaktayız. Sorunsuz çalışma şeklimizi oldukça beğenen memnun müşterilerimiz her zaman firmamızı tercih etmektedir. 7/24 iletişim numaralarımızdan servisimize ulaşarak sizde hemen kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.