KOMBİ MARKALAR

Kayseri ECA Servisi

ECA ülkemizde 30 yılı aşkındır ısıtma ve soğutma sistemleri alanında sıklıkla tercih edilen markalardan biridir. Kayseri ECA servisi olarak klima, kombi, yoğuşmalı özel ürünlerin kurulum, bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır. Kayseri genelinde uzman ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile haftanın her günü hizmetinizdeyiz.

Isıtma ve soğutma sistemleri mevsimlere göre çok daha yoğun çalışma dönemlerinde çeşitli arızalar verebilmektedir. Kullanım kılavuzunda gösterildiği gibi gerekli uygulamaları yapmanız halinde hala sorun devem ediyor ise hemen servisimizi arayarak yardım almalısınız. Ürünler yanlış uygulama sonrasında garanti kapsamı dışında kalabilmektedir. Bu nedenle olası arazı durumları için 7/24 açık olan müşteri hizmetlerimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Gezici ekibimiz en kısa sürede verilen adreslere ulaşarak çalışmalarına başlayacaktır.

Orijinal ve Garantili Parçalar

Markaya ait olan tüm ürünlerin Kayseri ECA servisi alım işlemlerinizi tamamladıktan sonrasındaki montaj, kurulum, bakım ve onarım için bizi tercih edebilirsiniz. Firma olarak verdiğimiz hizmet, hızımız ve kaliteli hizmetimiz ile Kayseri genelinde hizmet veren en iddialı servislerden biriyiz.

Firma olarak özellikle arıza durumlarında müşterilerimizin ECA ürünleri ile ilgili sorunlarını doğru tespit ederek orijinal ve garantili olan yedek parçalar ile değişimini sağlamaktayız. Bu sayede kombileriniz ve diğer ECA ürünleriniz tekrar aynı arızayı vermeyeceklerdir. Verdiğimiz hizmetten oldukça memnun kalacağınız için düzenli bakımlar için yine tek adresiniz. Kerem Teknik Firmamız olacaktır. Her zaman müşteri memnuniyeti ilkemiz ile uluslararası hizmet kalitemiz tercih edilirliğimizi arttırmaktadır.

Kombi Sistemleri Bakım ve Tamiri

Kombi sistemlerinin bakım ve onarımı tecrübe ve gerekli eğitimlerin alınmış olmasını gerektirmektedir. Kayseri ECA servisi olarak gerekli eğitimleri almış ve uzun yıllardır bu alanda tecrübeli personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Bu sayede her zaman uygulanacak işlemlerin tamamı doğru ve oldukça kısa sürede yapılmaktadır.

Yaşam alanlarının çok daha kaliteli olması adına tercih edilen ısıtma ve soğutma sistemlerinin hayatı olumsuz etkilemesinin önüne kolayca geçebilmekteyiz. Ayrıca ECA Kayseri servisleri içerisinde en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize sunmaktayız. Tercih ettiğiniz her ECA ürünün nasıl ki uzun ömürlü olması için çalışmakta isek bizi tercih eden müşterilerimizin de bütçesini korumaktayız.

Servis hizmet için hemen bizi arayın !

NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.