KOMBİ MARKALAR

Kayseri Baymak Servisi

Baymak, merkezi Hollanda’da olan Avrupa’nın ilk 3 şirketinden biridir. Su ısıtıcılar, ısıtma, soğutma, su teknolojileri, yenilenebilir enerji ürünleri üreterek ithal ve ihraç etmektedir. Kombi alanında Baymak güzel ve kaliteli bir markadır. Kayseri Baymak servisi olarak kombi bakım ve tamiri yapmaktayız. Kombilerin daha verimli çalışması ve daha uzun ömürlü olmaları için düzenli bakıma ihtiyaçları vardır.

Kış aylarına girmeden yapacağımız bakım neticesinde eviniz çok daha fazla ısınacak ama daha az fatura ödeyeceksiniz. Bakımı düzenli yapılmayan kombiler daha fazla arızalanır. Arıza çıkarmaması ve daha verimli kullanabilmek için kombilerinizin bakımını ve tamirini uzman servislere yaptırmalısınız. Sağlıklı ve kesin sonuç alabilmek için uzman bir servisten hizmet almak şarttır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

İleride büyük sorunlar yaşayarak kış aylarında soğukta kalmak istemiyorsanız kombinizin bakımını yaptırmalısınız. Kayseri Baymak servisi olarak tecrübeli, eğitimli ve bilgili personelimizle kaliteli hizmet vermekteyiz. Gerekli sertifika eğitim sürecini başarı ile tamamlamış olan elemanlarımız bakım ve tamir konusunda en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Kombinizin bakımını yaparken;

· Performansını ölçeriz

· Arıza taramasını yaparız

· Bağlantılarını kontrol ederiz

· Tıkanıklık olup olmadığını, tıkanıklık varsa nedenlerini buluruz

· Müşterilerimizin şikayetlerini doğrultusunda gerekli kontrolleri yaparız

· İncelemeler ve sorun tespiti neticesinde çıkan sonuca göre onarım çalışmalarını gerçekleştiririz.

Kombide bazen hiç sorun olmayabilir. Zaten bakım sorun olduğundan dolayı yapılmaz. Bakımın asıl amacı sorun çıkarmaması için gerekli temizlik ve bakımın yapılmasıdır.

Kaliteli ve Güvenilir Baymak Kombi Servisi

Elektrikli cihazların bakımı ve onarımında güven ve kaliteli hizmet çok önemlidir. Yaptığımız bakım ve tamirlerde müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmekteyiz. Kombinizin bakımı veya onarımı için öncelikle cihazınızda inceleme yaparız. İnceleme neticesinde yapılacakların listesini çıkarırız. İşlemlere başlamadan önce tespit ettiğimiz durumları, cihazda meydana getirdiği olumsuzlukları ve yapmamız gerekenleri detaylıca müşterimize bildiririz.

Müşterimizin onayını almadan Kayseri Baymak servisi olarak işlem yapmayız. Parça değişmesinden yapılacak temizliğe kadar her konuda bilgilendirme yaparız. Müşterilerin mağduriyet yaşamaması ve cihazdan tam verim alabilmesi için en kaliteli, en güvenilir hizmeti sunmaya özen gösteririz. Parça değişiminde sadece orijinal parçayla değişim yapmaktayız. Kesintisiz verdiğimiz hizmetten her zaman yararlanabilirsiniz.

NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.