Blog

Melikgazi Kombi Servisi

23 Eylül 2021
Kayseri Melikgazi Bölgesinde her marka kombi bakım ve onarım hizmeti için Kerem Teknik firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri ilindeki tüm taleplere anında ve hızlı bir şekilde hizmet sunulmaktadır. KEREM TEKNİK - Kayseri kombi servisi, gerekli olan teknolojik donanımlarla birlikte kaliteli bakım ve tamir işlemleri yapmaktadır. Eğitimli ve alanında uzman personellerin yaptığı bakım ve tamir işlemlerinde herhangi bir sorun yaşanmamasına önem verilmektedir. Müşterilerin mağdur olmaması için tüm işlemlerin hızlı bir şekilde bitirilmesine özen gösterilmektedir.

  1. 19 MAYIS MAHALLESİ,30 AĞUSTOS MAHALLESİ,AĞIRNAS MAHALLESİ,ALPARSLAN MAHALLESİ,ALTINOLUK MAHALLESİ,ANAFARTALAR MAHALLESİ,ANBAR MAHALLESİ,ANBAR MAHALLESİ,AYDINLIKEVLER MAHALLESİ,BAHÇELİEVLER MAHALLESİ,BATTALGAZİ MAHALLESİ,BECEN MAHALLESİ,CUMHURİYET MAHALLESİ,DANIŞMENTGAZİ MAHALLESİ,DEMOKRASİ MAHALLESİ,ERENKÖY MAHALLESİ,ESENTEPE MAHALLESİ,ESENYURT MAHALLESİ,FATİH MAHALLESİ,GERMİR MAHALLESİ,GESİ MAHALLESİ,GESİ FATİH MAHALLESİ,GÖKKENT MAHALLESİ,GÜLTEPE MAHALLESİ,GÜLÜK MAHALLESİ,HİSARCIK MAHALLESİ,HUNAT MAHALLESİ,HÜRRÜYET MAHALLESİ,İLDEM CUMHURİYET MAHALLESİ,KAYABAĞ MAHALLESİ,KAZIMKARABEKİR MAHALLESİ,KEYKUBAT MAHALLESİ,KILIÇARSLAN MAHALLESİ,KIRANARDI MAHALLESİ,KOCATEPE MAHALLESİ,KÖŞK MAHALLESİ,MİMARSİNAN MAHALLESİ,OSMAN KAVUNCU MAHALLESİ,OSMANLI MAHALLESİ,SAKARYA MAHALLESİ,SELÇUKLU MAHALLESİ,SELİMİYE MAHALLESİ,ŞİRİNTEPE MAHALLESİ,TACETTİNVELİ MAHALLESİ,TAVLUSUN MAHALLESİ,TINAZTEPE MAHALLESİ,YENİKÖY MAHALLESİ,YILDIRIM BEYAZIT MAHALLESİ,


Hemen bizi arayın 0 536 986 58 45
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.