Blog

Kocasinan Kombi Servisi

23 Eylül 2021
Kayseri Kocasinan Bölgesinde her marka kombi bakım ve onarım hizmeti için Kerem Teknik firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri ilindeki tüm taleplere anında ve hızlı bir şekilde hizmet sunulmaktadır. KEREM TEKNİK - Kayseri kombi servisi, gerekli olan teknolojik donanımlarla birlikte kaliteli bakım ve tamir işlemleri yapmaktadır. Eğitimli ve alanında uzman personellerin yaptığı bakım ve tamir işlemlerinde herhangi bir sorun yaşanmamasına önem verilmektedir. Müşterilerin mağdur olmaması için tüm işlemlerin hızlı bir şekilde bitirilmesine özen gösterilmektedir.


AHİ EVRAN MAHALLESİ,ARGINCIK MAHALLESİ,BARBAROS MAHALLESİ,BEYAZŞEHİR MAHALLESİ,CAMİKEBİR MAHALLESİ,CIRGALAN MAHALLESİ,ERCİYESEVLER MAHALLESİ,ERKİLET MAHALLESİ,ERTUĞRULGAZİ MAHALLESİ,FEVZİÇAKMAK MAHALLESİ,FEVZİOĞLU MAHALLESİ,GENERAL EMİR MAHALLESİ,GEVHERNESİBE MAHALLESİ,HACISAKİ MAHALLESİ,HOCAAHMET YESEVİ MAHALLESİ,KOCASİNAN MAHALLESİ,MEVLANA MAHALLESİ,MİMARSİNAN MAHALLESİ,MİTHATPAŞA MAHALLESİ,ORUÇREİS MAHALLESİ,OSMANGAZİ MAHALLESİ,SAHABİYE MAHALLESİ,SANAYİ MAHALLESİ,SARAY BOSNA MAHALLESİ,SEYRANİ MAHALLESİ,SÜMER MAHALLESİ,ŞEKER MAHALLESİ,TURGUTREİS MAHALLESİ,UĞUREVLER MAHALLESİ,YAKUT MAHALLESİ,YAVUZ SELİM MAHALLESİ,YAVUZLAR MAHALLESİ,YENİ MAHALLE,YENİDOĞAN MAHALLESİ,YENİŞEHİR MAHALLESİ,YEŞİL MAHALLE,YILDIZEVLER MAHALLESİ,YUNUS EMRE MAHALLESİ,ZİYAGÖKALP MAHALLESİ,ZÜMRÜT MAHALLESİ.Hemen bizi arayın 0 536 986 58 45
NOT : Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.